Daugiabučių renovacija

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą renovuojame daugiabučius visoje Lietuvoje. Dirbame pastatų renovacijos projektuose kaip rangovai ir subrangovai bei vykdome viešuosius projektus. Atliekame visus darbus iš metalo.

Daugiabučių renovacijos paslaugos

Mes dirbame ne tik su daugiabučiais visoje Lietuvoje, bet ir su įvairiausiomis įstaigomis. Vieni iš žymiausių objektų, kuriuos renovavome yra Jonavos miesto Railio gimnazijos sporto kompleksas, Kauno Maironio gimnazijos pagrindinės laiptinės kalvio rankų darbo turėklai, visi metaliniai atveriami garažo-sandėlio vartai Kauno kolegijos pastate.

Šiuo metu Lietuvoje renovuoti tik 11% daugiabučių namų iš visų potencialiai galinčių dalyvauti atnaujinimo programoje. Kuo greičiau remontuoti visus daugiabučius, reikalaujančius atnaujinimo, yra ypatingai svarbu dėl energijos taupymo ir išlaidų mažinimo Lietuvos gyventojams.

Mus renkasi užsakovai, kuriems reikalingas puikus kainos ir kokybės santykis, patikimi projekto vykdytojai, trumpi renovacijos darbų terminai bei laiku įgyvendintas susitarimas.

Džiaugiamės, kad Mameta vardas vykdant daugiabučių renovacijas yra vis žinomesnis ir dažnai užsakymus gauname būtent dėl rekomendacijų, geros kainos bei greičio.

Reikalingi daugiabučio atnaujinimo darbai?

Mūsų atlikti daugiabučių renovacijos darbai

Daugiabučių renovacijos projektai

Statybų rangovai
Kaip rangovai mes prisiimame atsakomybę įvykdyti įsipareigojimus pagal sudarytą sutartį su užsakovu. Į tai įeina pagal projektą parinktos medžiagos (kokybiniai rodikliai), darbų kokybė, rizikos valdymas ir kiti aktualūs aspektai, kad galutinis rangos rezultatas atitiktų sutarties reikalavimus. Kiekvienais metais sėkmingai vykdome daugiabučių renovacijas kaip rangovai.

Statybų subrangovai
Dažnai renovacijose mes dalyvaujame kaip subrangovai, o mūsų užsakovai yra stambios statybinės įmonės. Rangovai mumis pasitiki, nes mes laikomės savo žodžio ir atliekame patikėtus darbus kokybiškai, greitai bei per trumpus terminus. Kaip subrangovai dalyvaujame dešimtyse projektų kiekvienais metais. Didžiuojamės, kad sukūrėme gerą reputaciją ir kad gauname renovacijos projektus daugiausia pagal rekomendacijas iš kitų.

Viešieji renovaciniai projektai
Kaip įmonė, Mameta yra laimėjusi ne vieną viešąjį renovacijų projektą. Mes užtikrintai pasiūlėme geriausią kainą Lietuvos rinkoje. Visuomet atliekame darbus, numatytus pagal sutartį, kokybiškai ir pagal sutartą laiką.

Pastatų renovacijos privalumai:

Šilumos išsaugojimas
Nustatyta, kad renovacija gali pagerinti šilumos išlaikymą pastato viduje net 3 – 6 geriau nei neatnaujinti pastatai.

Išauga nekilnojamojo turto vertė
Atlikus pastato renovaciją, buto ar objekto vertė išauga vidutiniškai 10 – 15 procentų.

Prailgina pastatų eksploatavimo laiką
Atnaujinus pastatą, ne tik ilgėja jo panaudojimo laikas, bet ir gyventojai gali mėgautis geresnėmis gyvenamosios aplinkos sąlygomis.

Pagerėja pastato estetinis vaizdas
Visas gyvenamojo rajono mikroklimatas pagerėja ir gyventojams tampa maloniau gyventi sutvarkytame rajone.

Padidėja funkcionalumas bei saugumas
Kartu su atnaujinimo darbais padidėja ir pastato funkcionalumas, pavyzdžiui galima pristatyti turėklus neįgaliesiems. Taip pat galima atnaujinti duris, vartus ar balkonus, kad pastatas taptų saugesnis.

Daugiabučių renovacijos paslaugos procesas

1.
Nemokama konsultacija
Pirmo kontakto metu išsiaiškinsime, ar galime dirbti kartu ir suteiksime jums visą reikiamą informaciją apie pastatų renovaciją, galimybes ir terminus.
2.
Renovacijos darbų sąmata
Nusprendę bendradarbiauti sudarysime sąmatas. Išmatuosime būsimų sąnaudų kiekį ir apskaičiuosime išlaidas. Pateiksime sąmatas užsakovams pagal duotus brėžinius ir medžiagų specifikacijas.
3.
Darbų atlikimo sutartis
Pasirašome darbų atlikimo sutartį su užsakovu (su statybų įmonėmis ar valstybinėmis institucijomis). Sutartyje numatoma darbų spektras, avansas, kaina ir terminai.
4.
Sumokamas avansas
Pagal Mameta užsakymų politiką, darbai prasideda tuomet, kai gauname sutartyje numatytą avansą. Valstybinės institucijos avansų mokėti negali, tad joms yra taikoma išimtis.
5.
Metalo darbai
Profesionalų komanda įvykdo visas numatytas užduotis pagal brėžinius ir pagamina reikiamus gaminius iš aukščiausios klasės metalo.
6.
Montavimas ir kiti darbai
Atvykstame į objektą ir sumontuojame užsakytus darbus pagal brėžinius ir sutartį. Montavimo laikas priklauso nuo darbų mąstelio.

Daugiabučių renovacija: kodėl mes?

Puikus kokybės ir kainos santykis.

Mes siekiame klientui pasiūlyti išskirtiną santykį: aukščiausios kokybės darbą už prieinamą kainą. Būtent dėl šio Mameta privalumo mus rekomenduoja klientai.

Trumpi renovacijos darbų terminai

Profesionalūs komandos nariai ir puikus įdirbis kartu mums leidžia atlikti sutartus darbus per vienus trumpiausių terminų rinkoje. Niekada nesame vėlavę priduoti darbų ar uždelsę projektų.

Nepriekaištinga renovacijos darbų kokybė

Klientai, ekspertai bei komisija patvirtina nepriekaištingą mūsų renovacijos darbų kokybę. Su mumis būsite ramūs, nes dar nė kartą objekte nesame užstrigę dėl kokybės. Anaiptol, visuomet esame labai teigiamai vertinami renovacijos ekspertų.

Profesionali renovuotojų komanda

Mes subūrėme komandą, kurioje dirba savo srities profesionalai - ne vienas jau daugiau kaip 30 metų savo srityje. Todėl kartu randame optimalius sprendimus net sudėtingiausiuose pastatų renovacijos projektuose.

Ilgalaikė partnerystė

Vertiname savo klientus. Todėl palaikome gerus ryšius, grįstus abipusiu pasitikėjimu, pagarba bei duoto žodžio tęsėjimu. Prireikus, pakonsultuojame dėl renovacijos nemokamai. Atliekame renovaciją kokybiškai, kad klientas liktų patenkintas bei mus rekomenduotų.

Nepriekaištinga reputacija

Mūsų įmonės veikla yra grįsta vertybėmis, kurios atsispindi visame, ką mes darome. Būtent tai leidžia mums kurti gerą vardą visoje Lietuvos rinkoje. Didžiuojamės plėsdami klientų ratą per rekomendacijas dėl kokybės, kainos ir greičio.

Papildoma informacija apie pastatų renovaciją

Daugiabučio renovacijos kaina priklauso nuo darbų apimties ir medžiagų kiekio. Įtaką daro ir žaliavų kainą rinkoje, tačiau visada pasiūlome klientams geriausią kainos ir kokybės santykį. Apytikslią kainą galime pasakyti pokalbio metu pagal jūsų pateiktas projekto detales.

Daugiabučio renovacijos darbų trukmė priklauso nuo užsakytų paslaugų kiekio.
Tikslesnius terminus galime pateikti pirminės konsultacijos metu.

Yra daugybė privalumų, kurias gauna daugiabučio gyventojai po namo renovacijos. Tai yra mažesnės šilumos energijos sąnaudos, mažesnės šildymo sąskaitos, kokybiškesnės gyvenimo sąlygos, gražesnis estetinis pastato vaizdas. Taip pat atnaujinto pastato butų vertė stipriai šokteli. Nepaslaptis, kad ir viso gyvenamojo kvartalo vaizdas ženkliai pagerėja.

Esame įsikūrę Kaunę, tačiau pastatų renovacijos paslaugas teikiame visoje visoje Lietuvoje.