Metaliniai turėklai

Mūsų gaminami metaliniai turėklai yra itin kokybiški, ilgaamžiai ir tarnaus jums ilgus metus. Galite būti užtikrinti ne tik metalinių turėklų saugumu, tačiau ir akiai patraukliu vizualu.

Metalinių turėklų gamybos ir montavimo paslaugos

Gaminame įvairaus dizaino vidaus ir lauko turėklus (ar tvoreles) jūsų namams ar unikaliam projektui. Jeigu ieškote gero kokybės ir kainos santykio, tuomet jūs esate tinkamoje vietoje.

Su mumis dirbantis kalvis yra Lietuvos liaudies meistras, tad gali kruopščiai pagaminti visų tipų metalinius turėklus. Kartu su meistriška metalo apdirbimo komanda, išpildysime jūsų pageidaujamą turėklų – tvorelių viziją. 

Pristatysime ir sumontuosime metalinius turėklus jums visoje Lietuvoje. Susisiekite dabar ir mes profesionaliai pakonsultuosime jus nemokamai. Mūsų profesionali komanda turi daug patirties ir dirba greitai, kruopščiai ir atsakingai.

Mūsų pagaminti metaliniai turėklai

Metalinių turėklų tipai

Metaliniai turėklai vidaus laiptams

Metaliniai vidaus turėklai gali būti įrengiami namuose, ofisuose, laiptinėse, visuomeniniuose pastatuose ar kitose patalpose. Klasikiniai, minimalistiniai, ekstravagantiški ar kalvio darbo turėklai – dizaino galimybės yra beribės.

Mūsų metalo apdirbimo specialistų komanda ir meistriškas kalvis gali išgauti jūsų pageidaujamą turėklų vaizdą. O norint nudažyti metalą, galima pasirinkti iš 213 spalvų.

Metaliniai vidaus laiptų turėklai yra ne tik estetiška interjero detalė, tačiau taip pat užtikrina ypatingą saugumą bet kokioje patalpoje. Jie pilnai atlaiko žmogaus svorį, neiškrypsta ir nesideformuoja. Tokie patalpoje įrengti turėklai džiugins jūsų akį, atliks savo funkciją ir nekels jokių papildomų rūpesčių dešimtmečius.

Metaliniai turėklai lauko laiptams

Metaliniams lauko laiptų turėklams yra keliami dar aukštesni standartai. Tam, kad būtų užtikrintas atsparumas nuo gamtinių oro salygų, reikalingas specialus paruošimas. Metalinių lauko turėklų gamyboje naudojamos tik itin kokybiškos ir technologiškai nepriekaištingai apdirbtos medžiagos.

Po to yra atliekamas dažymas milteliniu būdu, kuris atitinka C3 agresyvumo aplinkoje kategoriją (atviros klimatinės sąlygos: miestas šalies viduje ir silpnai druskingas pakrantės oras). Tokie lauko turėklai išliks ilgaamžiai ir nesurūdys. Apart saugumo naudojantis laiptais, metaliniai lauko laiptų turėklai priduoda ir estetišką eksterjero vaidmenį prie namo, bet kokio pastato ar sodyboje.

Metaliniai turėklai balkonui

Kad ir kelintame aukšte būtų balkonas – pirminiai kriterijai metaliniams balkono turėklams yra kokybė ir saugumas. Užtikrinti šiems rodikliams mes naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir technologijas.

Tuomet galima kalbėtis apie dizainą ir turėklų užpildą. Metaliniai balkono turėklai tampa vienu iš pagrindinių namų akcentų. Jie turėtų būti ne tik malonūs akiai iš išorės, tačiau ir pridėti jaukumo žiūrint iš vidaus. Todėl reikėtų parinkti tinkamą aukštį, stilistiką ir spalvą.

Pasirinkimo galimybių yra begalo daug, nes mūsų kalvis gali jums padaryti bet kokį norimą turėklų raštą, o spalvą galėsite išsirinkti iš 213 RAL paletės spalvų pasirinkimų.

Priimame tiek vienetinius užsakymus vienam balkonui individualiems namams, tiek didelius užsakymus, kai reikalingas didesnis skaičius metalinių turėklų daugiabučių balkonams.

Metaliniai turėklai – tvorelė terasai

Kadangi terasa yra ta vieta, kur žmonės dažniausiai poilsiauja ir grožisi vaizdu, metaliniai terasos turėklai turėtų būti projektuojami turint kelis aspektus omenyje.

Pirma, tokie turėklai privalo užtikrinti žmonių saugumą. Antra, suteikti jaukumo jausmą ir, trečia, dailiai įsilieti į vaizdą jo neužstojant. Mes galime pagaminti itin patvarius ir estetiškus metalinius turėklus jūsų terasai, kurie atitiks visus išvardintus kriterijus.

Galima pagaminti ir klasikinius, ir orginalius turėklus terasai su kalviškais elementais. Turinti ilgametę patirtį Mameta specialistų komanda yra pasiruošusi išpildyti metalinių turėklų – tvorelės viziją jūsų objekto terasai.

Metaliniai turėklai pramoniniams pastatams

Pramoniniai metaliniai turėklai turi atitikti specifinius standartus. Pirmiausia, atsižvelgiame į įmonės veiklos specifiką. Kiekviena įmonė turi savo saugumo reikalavimus, į kuriuos žiūrime labai rimtai.

Pramoniniams turėklams yra naudojamos labai kokybiškos ir tehnologiškai nepriekaištingai apdirbtos medžiagos. Taip yra užtikrinama aukščiausia gaminio kokybė, ilgaamžiškumas, tvirtumas, patvarumas.

Tokie turėklai įvairiuose objektuose tarnauja dešimtmečius, neiškrypsta, nesideformuoja ir užtikrina darbuotojų saugumą. Metaliniai turėklai pramoniniuose objektuose taip pat gali būti cinkuojami ir dažomi milteliniu būdu, kad taptų atsparesni mechaniniams pažeidimams, korozijai, trūkinėjimui, braižymui, skeldėjimui ar išblukimui, ir taip pat saugotų paviršių nuo rūdžių susidarymo.

Dirbame tiek su dideliais, tiek su mažais užsakymais visoje Lietuvoje. Mūsų specialistų komanda pagamins ir kokybiškai sumontuos pramoninius turėklus jūsų objekte.

Metaliniai turėklai neįgaliesiems

Gaminame tvirtus metalinius turėklus mažiau įgaliems žmonėms. Tokie turėklai atititinka ES standartus ir yra patogūs įsikibti. Specialiai neįgaliesiems gaminamų turėklų porankis yra dvigubas. O gamyba vyksta naudojant juodą metalą. Montavimui yra parenkamos tik kokybiškiausios medžiagos, tad kokybė būna įtin aukšta ir nepriekaištinga. Tokie turėklai tarnauja ilgus metus ir nenusidėvi ar neiškrypsta.

Turėklų iš metalo privalumai

Turėklai iš metalo yra ilgaamžiai.
Viena iš svarbiausių turėklų savybių yra patvarumas. Turėklai, gaminami iš juodo metalo, tarnauja dešimtmečius. Tiek viduje, tiek išorėje metalas puikiai atlaiko neigiamas sąlygas – tiek atšiauraus oro, tiek žmonių sukeltas. Sumontuoti metaliniai turėklai jūsų projektui yra ilgalaikė investicija, nes jie puikiai tarnaus be papildomų išlaidų ar priežiūros.

Užtikrintas saugumas naudojantis laiptus.
Metalas yra žinomas kaip viena iš geriausiai saugumą užtikrinančių medžiagų. Kokybiškai sumontuoti turėklai puikiai atlaiko žmogaus svorį. Nesvarbu, kiek kartų per dieną turėklai yra naudojami, jie neiškrypsta ir nesideformuoja. Norint užtikrinti žmonių saugumą viešosiose vietose, lauke ar namuose, rekomenduojame rinktis metalinius turėklus – tvoreles.

Turėklų cinkavimas: aukštai gaminio kokybei išgauti.
Korozija po truputį kasmet naikina metalo kokybę, todėl tam būtina užkirsti kelią. Mameta gaminami metaliniai turėklai yra cinkuojami, kad taptų labiau atsparesni mechaniniams pažeidimams. Tokiu būdu mes juos apsaugome nuo korozijos ir žymiai prailginame tarnavimo amžių.

Turėklų dizainas: nuo klasikos iki meniško kūrinio.
Metaliniai turėklai gali būti įvairiaisių tipų ir dizainų. Nuo turėklų su vertikaliu, pačiu paprasčiausiu užpildu, iki turėklų su kalvio rankų darbo, kruopščiai pagamintais raštais. Dėl mūsų kalvio meistriškumo, jūs galite mums atsiųsti norimų turėklų nuotrauką ir mes juos pagaminsime. O jeigu atvirkščiai, domina minimalistiniai turėklai – juos pagaminsime pagal pageidaujamą projektą.

Didelė išliekamoji vertė.
Kalvio rankų darbo turėklai turi labai didelę išliekamąją vertę. Mūsų kalvio darbai puikuojasi karo muziejuje ir Trakų pilyje, tad jūsų meistriškai pagaminti, unikalūs metaliniai turėklai taip pat bus itin vertinami ir suteiks jūsų namams ar pastatui išliekamos vertės.

Kaip gaminami ir montuojami metaliniai turėklai

1.
Pirminė konsultacija

Pirminė nemokama konsultacija aptarti jūsų individualų metalinių turėklų projektą. Nustatysime ir informuosime apie preliminarią kainą už 1 bėginį metrą.

2.
Projekto kūrimas

Atvyksime pas jus į bet kurį Lietuvos miestą ir padarysime tikslius išmatavimus. Aptarsime spalvas ir paaiškinsime jums montavimo subtilybes.

3.
Užsakymas ir sutartis

Priklausomai nuo turėklų sudėtingumo ir kiekio, informuosime jus apie metalinių turėklų kainą bei darbų terminus. Pasirašysime darbų atlikimo sutartį ir paimsime avansą.

4.
Metalinių turėlų gamyba

Gaminame metalinius turėklus pagal pateiktus brėžinius ir medžiagų specifikacijas. Kalvio rankomis gaminamų detalių ruošimas bei gamyba. Gamyba dažniausiai užtrunka apie 3 savaites.

5.
Turėklų dažymas

Pagamintų ir paruoštų turėklų dažymas milteliniu būdu pagal norimą spalvą. Turėklų dažymo procesas dažniausiai trunka 1-2 savaites.

6.
Turėklų montavimas

Iš anksto susitarę tinkamą datą atvažiuosime sumontuoti turėklus. Priklausomai nuo užsakytų turėklų kiekio bei sudėtingumo sumontuoti truksime apie 1-2 d.d.

Metaliniai turėklai: kodėl mes?

Kokybės ir kainos santykis

Musų paslaugas žmones renkasi ir rekomenduoja, nes mes siūlome vienus žemiausių įkainių už kokybišką darbą su metaliniais turėklais.

Trumpi darbų terminai

Įgudusi komanda ir per dešimtmečius sukaupta patirtis leidžia mums atlikti darbus per vienus iš trumpiausių terminų Lietuvoje.

Mūsų kalvis - ekspertas

Mūsų kalvio darbai puikuojasi karo muziejuje ir Trakų pilyje, tad kad ir kokia idėja apie turėklus suktųsi jūsų galvoje, pagaminti galime viską!

Patyrusi, profesionali komanda

Įmonė Mameta yra surinkusi bene geriausių ir profionaliausių meistrų komandą, kuri gali pagaminti ir sumontuoti iš esmės visokio tipo bei dizaino metalinius turėklus.

Pristatymas visoje Lietuvoje

Mūsų paslaugas galite užsakyti į bet kurį Lietuvos miestą. Atvažiuosime išmatuoti bei padarysime montavimą kad ir kur jūsų projektas būtų.

Galimybė pirkti išsimokėtinai

Esame partneriai su „General Financing“ ir tarpininkaujant šiam bankui, metalinių turėklų gamybos ir montavimo paslaugas galime jums suteikti išsimokėtinai.

Papildoma informacija apie metalinius turėklus

Metalinių turėklų kaina svyruoja priklausomai nuo turėklo dizaino sudėtingumo. Pavyzdžiui, paprasčiausio turėklo, kuris atlieka savo funkciją, kaina yra 100 eurų už 1 metrą. Kalvio rankų darbo turėklų kaina labai priklauso nuo dizaino sudėtingumo ir gali kainuoti apytiksliai nuo 100 iki 380 eurų už 1 metrą. Apytikslią metalinių turėklų kainą galime pateikti nemokamos konsultacijos metu.

Aptarus jūsų individualų turėklų ar tvorelių projektą mes numatysime ir jus informuosime apie projekto terminą. Šis terminas priklauso nuo jūsų užsakomų turėklų dizaino sudėtingumo ir kiekio. Dažniausiai viskas trunka apie 5-6 savaites.

Mes gaminame tik iš plieno, dar kitaip vadinamo juodu metalu. Šis metalas pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu ir lankstumu, norint išgauti įvairius turėklų dizainus. Todėl visi mūsų darbai yra būtent iš šio metalo.

Mes užsiimame tik metaline dalimi. Jei yra norima daryti dizainą su medinėmis ar stiklinėmis detalėmis, mes jums suteiksime stalių ar stiklininkų kontaktus, kurie po mūsų atliks norimus darbus.

Taip. Norint užsakyti metalinius turėklas, mes atvažiuosime pas jus į bet kurį Lietuvos miestą aptarti projekto ir padaryti pamatavimų. O pagaminus norimus turėklus, atvažiuosime dar kartą jų sumontuoti.