MAMETA

Metaliniai garažo vartai

Metaliniai garažo vartai – mūsų pagrindinė paslauga. Greitai, nebrangiai ir profesionaliai atliekame garažo vartų gamybą bei montavimą. Siūlome nemokamą konsultaciją bei pristatyma į visus Lietuvos miestus!

Metalinių garažo vartų gamyba ir montavimas

Investicija į kokybiškus garažo vartus yra ilgalaikė. Geri metaliniai garažo vartai tarnauja dešimtmečius ir užtikrina visišką asmeninių daiktų saugumą. Nesvarbu, ar garaže saugomas rudens derlius, ar mašina su slidžių komplektu – norisi būti pilnai užtikrintiems, kad garažo vartai neprileis nepageidaujamų rankų prie jūsų turto.

Pristatome įmonės Mameta siūlomus itin kokybiškus bei ilgaamžius atveriamus metalinius garažo vartus. Mūsų klientai renkasi ir rekomenduoja mus dėl kokybės ir kainos santykio. Nemokamai pakonsultuosime jus, pagaminsime ir sumontuosime garažo vartus pagal jūsų individualius poreikius su pristatymu į visus Lietuvos miestus.

Klientai renkasi įmonę Mameta ir atsiliepia:
,,Tai ką darote yra super, radome kainos ir kokybės santykį, o tai šiais laikais yra gana keblu. Gaunasi sąlyginai pigiai, greitai, ir tikrai kokybiškai.“

Jeigu turite klausimų apie metalinius vartus savo garažui – susisiekite su mumis dabar. Su malonumu suteiksime visą reikiamą informaciją ir atrasime geriausią variantą jums ir jūsų garažui.

Mūsų pagaminti metaliniai garažo vartai

Metalinių garažo vartų nauda

Visapusiška apsauga.
Ilgametę patirtį turintys meistrai ir naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos užtikrina ypatingą garažo turinio saugumą. Dėl Mameta specialios montavimo technikos atpuola visos įsilaužimo, atlenkimo ar išrovimo galimybės.

Ilgaamžiškumas.
Garažo vartai, pagaminti iš tvirto, nuo aplinkos veiksnių atsparaus ir padengto metalo, jums patikimai tarnaus dešimtmečius. Tą užtikrina ir mūsų naudojamas vienas iš geriausių dažymo būdų rinkoje. Kokybiškai pagaminti, profesionaliai padengti dažais ir adekvačiai prižiūrimi metaliniai garažo vartai senaties termino neturi.

Specialus montavimo principas.
Mūsų montavimo principas yra daug efektingesnis nei konkurentų. Naudojama seifinio tipo, trijų rakinimosi pozicijų spyna, su penkių raktų komplektu. Montavimo metu, gręžiama ir kalama armatūra, prie kurios virinami vartai. Šis montavimo principas užtikrina nepralenkiamą jūsų garažo saugumą.

Aukščiausios kokybės dažymas.
Tam, kad metaliniai garažo vartai išliktų nepakitę ilgus metus, mes naudojame kokybiškiausias ir, sakoma, ilgaamžiškiausias rinkoje miltelinio dažymo priemones. Naudojant šį specialų dažymo būdą, metalas yra padengiamas storesniu sluoksniu, nei su įprastais. Miltelinis dažymas yra itin atsparus trūkinėjimui, braižymui, skeldėjimui ar išblukimui, ir taip pat saugo paviršių nuo rūdžių susidarymo.

Itin didelis spalvų pasirinkimas.
Metaliniai garažo vartai ne tik turi atlikti savo funkciją, tačiau norisi, kad atrodytų estetiškai. Pasirinkę įmonę Mameta, pasiūlysime galimybę dažyti pagal ‚,RAL‘‘ paletę, kurią sudaro 213 spalvos, iš kurių išsirinks kiekvienas. Esant poreikiui, priderinsime jūsų vartus prie kitų apdailos detalių sukurdami norimą vaizdą. Visa tai yra įskaičiuota į pradinę kainą.

Priežiūra – minimali.
Metalinių garažo vartų prižiūrėti praktiškai nereikės. Paprasčiausiai prieš prasidedant šaltąjam sezonui rekomenduojame sutepti spyną ir jos judančias dalis. Na ir pasitaikius trečiųjų šalių pažeidimui, tai yra visokiems įbrėžimams, vartus reikia padažyti ir neleisti jiems surūdyti.

Šilumos izoliacija.
Energiškam efektyvumui pasiekti rekomenduojame pasirinkti apšiltintus garažo vartus. Jeigu garažas yra prijungtas prie namo, jame praleidžiate gan daug laiko, ar laikote daiktus jautrius temperatūrai, šis nedidelis patobulinimas bus itin naudingas. Vidaus užpildui naudojamas EPS70, 50mm storio putų polesterolis, kuris pasižymi efektyviu šilumos izoliacijos poveikiu. Vartų šiltinimui taikomas papildomas mokestis.

Kaip gaminami metaliniai garažo vartai

1.
Nemokama konsultacija

Suteiksime jums, visą reikiamą informaciją apie metalinius garažo vartus ir pakonsultuosime iškilusiais klausimais.

2.
Projekto kūrimas

Atvyksime pas jus išmatavimams, aptarsime norimas spalvas, garažo vartų modifikacijas, montavimo subtilybes. Po to padarysime gamybinius brėžinius.

3.
Užsakymas ir sutartis

Pirmąjį kartą susitikus ir užsakant yra paimamas avansinis mokėjimas. Paruošiama darbų atlikimo sutartis, kurioje nurodomas avanso dydis, atliekami darbai, terminas ir garažo vartų kaina.

4.
Garažo vartų gamyba

Gaminami jūsų užsakyti metaliniai garažo vartai. Gamybos procesas trunka apie 2 savaites.

5.
Garažo vartų dažymas

Vyksta vartų dažymas specialiais milteliniais dažais, kuris trunka iki 2 savaičių.

6.
Garažo vartai surenkami

Prieš paskutinis etapas yra vartų surinkimas bei patikrinimas, užimantis iki 2 dienų.

7.
Garažo vartų montavimas

Pilnai paruošus vartus montavimui, susitarsime dėl jums patogios dienos ir laiko. Atvažiuosime, sumontuosime garažo vartus, ir viską dar kartą patikrinsim. Po visų darbų papasakosime jums kaip tinkamai prižiūrėti ir naudotis savo naujais metaliniais garažo vartais!

Metaliniai garažo vartai: kodėl mes?

Puikus kokybės ir kainos santykis.

Mus renkasi ir rekomenduoja dėl gero kokybės ir kainos santykio. Mūsų klientai lieka patenkinti, nes gaminame kokybiškus ir ilgaamžius metalinius garažo vartus, prieinamomis kainomis

Trumpi darbų terminai

Darbus atliekame per bene trumpiausią terminą rinkoje. Viskas užtrunka vos 4-5 savaitės, ir niekada nesame peržengę klientui pateikto darbų termino.

Nemokama konsultacija

Suprantame, kad prieš užsakant kyla daugybė klausimų. Suteiksime jums visą reikiamą informaciją apie metalinius garažo vartus - išsamiai, aiškiai ir nemokamai.

Modernios technologijos

Mūsų ilgametė patirtis leidžia naudoti montavimo principus, kurie yra daug efektyvesni nei konkurentų. Tai apsaugo jūsų metalinius garažo vartus nuo įsilaužimų ar gedimų.

Ilgalaikė partnerystė

Vertiname ir gerbiame savo klientus. Todėl palaikome gerus ryšius ir pasibaigus projektui teikiame konsultacijas bei padedame naudingais patarimais apie garažo vartus.

Galimybė pirkti išsimokėtinai

Mes esame partneriai su „General Financing“ ir tarpininkaujant šiam bankui, garažo vartų ir gamybos paslaugas galime jums suteikti išsimokėtinai.

Papildoma informacija apie metalinius garažo vartus

Garažo vartų kaina priklauso nuo individualaus užsakymo ir žaliavų kainų rinkoje, kurios šiuo metu labai svyruoja ir keičiasi kas mėnesį. Konsultacijos metu gavę daugiau informacijos galėsime jums pateikti apytikslią kainą.

Gamybos ir montavimo terminas yra 4-5 savaitės. Į šį laikotarpį įeina ir viena rezervinė savaitė. Su savo klientais neesame peržengę 4 savaičių termino ir, greičiausiai, to niekada ir nebus. Į savo darbus žiūrime atsakingai ir visada pabaigiame sutartu laiku arba greičiau.

Galime pasirūpinti senais garažo vartais už papildomą utelizavimo mokestį pagal susitarimą.

Taip, dirbame visoje Lietuvoje. Kaune ir 35 km aplink Kauną vežame nemokamai. Transportavimui į tolimesnius miestus yra taikomas mokestis.


Spynai yra suteikiama 24 mėnensių tiekėjų garantija, tad atliekame pilną servisą. Spynai sugedus garantinio periodo metu, atvažiuosime ir pakeisime seną spyna nauja.

Taip. Mes esame partneriai su „General Financing“ banku ir tai suteikia jums galimybę pirkti išsimokėtinai. Tarpininkaujant šiam bankui paslaugas galite apmokėti mėnesinėmis įmokomis. Daugiau informacijos rasite „General Financing“ puslapyje.