Metaliniai laiptai

Metaliniai laiptai yra viena iš pagrindinių mūsų paslaugų. Už puikią kainą ir per trumpą terminą, atliekame metalinių laiptų gamybą ir montavimą visoje Lietuvoje.

Metalinių laiptų gamyba ir montavimas

Metalinius laiptus dažniausiai renkasi žmonės, kuriems rūpi laiptų saugumas ir kurie nori nepriekaištingo architektūrinio dizaino. Tokie laiptai yra optimalus sprendimas, nes tarnauja dešimtmečius, nereikalauja priežiūros, užima minimaliai vietos ir atrodo stilingai.

Mūsų įmonė “Mameta” yra viena iš pirmaujančių metalinių laiptų gamintojų Lietuvoje. Jau ilgus metus bendradarbiaujame su privačiais asmenimis, edukacinėmis įstaigomis, užsiimame tiek namų renovacijos, tiek pramoniniais projektais. Sėkmingai tiekiame kokybiškas metalinių laiptų gamybos paslaugas visuose Lietuvos miestuose. 

Mūsų klientai renkasi mus dėl itin puikaus kainos ir kokybės santykio. Mums rūpi jūsų poreikiai, todėl Mameta specialistai nemokamai pakonsultuoja ir pataria: kaip kokybiškai ir taupiai įsirengti metalinius laiptus namie ar lauke, ofise ar gamybinėse patalpose.

Jeigu kyla klausimų dėl metalinių laiptų – susisiekite su mumis. Su malonumu suteiksime jums visą reikiamą informaciją. Iš profesionalios perspektyvos patarsime dėl jūsų individualios situacijos ir padėsime jums išsirinkti tinkamiausius laiptus. 

Metalinių laiptų tipai

 • Lauko laiptai
 • Vidaus laiptai
 • Moduliniai laiptai
 • Evakuaciniai laiptai 
 • Priešgaisriniai laiptai 
 • Pagalbiniai laiptai 
 • Pramoniniai laiptai

Metalinių laiptų dizainai

 • L formos su 1 posukiu, 
 • U formos su 2 posukiais ir su tarpinėmis aikštelėmis, 
 • Tiesūs laiptai
 • Sraigtiniai laiptai
 • Laiptai pagal individualų dizainą

Mūsų pagaminti metaliniai laiptai

Metalinių laiptų privalumai

Ilgaamžiškumas.
Metaliniai laiptai tarnauja dešimtmečius – tiek lauko sąlygomis, tiek viduje. Naudojant ilgus metus neatsiranda girgždėjimas, kas būdinga mediniams laiptams. Tiek metaliniai vidaus, tiek lauko laiptai yra atsparūs rūdims ir drėgmei. O lauko laiptai, taip pat dar ir atsparūs atšiauriems oro pokyčiams. Pasirinkę metalinius laiptus, kurie be vargo tarnaus jums labai ilgai, jūs darote ilgalaikę ir atsiperkančią investiciją. 

Nereikia priežiūros.
Metalinius laiptus įsirengę, galėsite drąsiai apie juos pamiršti, nes tokiems laiptams nereikalinga jokia priežiūra. Metalas yra ilgaamžis, o nudažytas milteliniu būdu, yra itin atsparus trūkinėjimui, braižymui, skeldėjimui ar išblukimui, ir taip pat yra apsaugotas nuo rūdžių susidarymo.

Negirgžda.
Metaliniai laiptai turi didžiulį privalumą dėl to, kad negirgžda, palyginus su mediniais laiptais. Tai yra aktualu tiek namuose, tiek lauke. Dažniausiai nuolatinis girgždėjimas sukelia susierzinimą ar trikdo aplinkinius. Dėl girgždėjimo jums neteks nerimauti pasirinkus įsirengti metalinius laiptus!

Nesideformuoja.
Metaliniai laiptai yra tvirti ir net naudojami kiekvieną dieną, nenusidėvi ir neiškrypsta. Metaliniai laiptai gali atlaikyti didelius svorius ir itin saugiai jums tarnauti ilgą laiką nesukeldamas papildomų rūpesčių.

Užima minimaliai vietos.
Metaliniai laiptai ne tik saugūs ir patogūs, jie taip pat tinka, kuomet norisi taupyti vietos. Kad laiptai užimtų minimaliai vietos, tačiau išliktų itin tvirti, galima pagaminti įvairius architektūrinius sprendimus, kurie atitiks jūsų norus.

Puikiai derinasi prie daugybės dizainų.
Kai reikia, kad laiptai būtų ne tik patogūs naudojimuisi, bet ir iš dizaino pusės atrodytų nepriekaištingai, verta rinktis būtent metalinius laiptus. Jie gali tapti interjero detale, norint pasiekti tiek minimalistinį, tiek masyvų, tiek kitokį norimą vaizdą. Taip pat, metalinius laiptus galima priderinti ir nudažyti bet kuria RAL paletės spalva iš 213 spalvų pasirinkimų.

Metalinių laiptų gamyba

1.
Nemokama konsultacija

Suteiksime jums nemokamą konsultaciją apie metalinius laiptus. Mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją ir atsakys į rūpimus klausimus.

2.
Matavimo darbai

Atvažiuosime į vietą, išklausysime jūsų poreikius ir įsiklausysime į laiptų viziją. Objektyviai patarsime dėl geriausio sprendimo norimai vietai. Padarysime išmatavimus.

3.
Užsakymas ir sutartis

Darbo sąlygų ir apmokėjimo sutartis. Norime pabrėžti, kad darbus pradedame po avansinio mokėjimo, nes laiptai yra individualus gaminys, ir tinka tik tai vienintelei vietai.

4.
Metalinių laiptų projektavimas

Skaičiuojamas ir projektuojamas geriausias variantas pagal užsakovo pageidavimą. Daromi laiptų brėžiniai, kurie pateikiami užsakovo patvirtinimui. Gavus patvirtinimą, pradedame gamybą.

5.
Metalinių laiptų gamyba

Laiptų suvirinimas ir gamyba trunka iki 2-3 savaičių. Tai yra vienas iš sudėtingiausių procesų, kuriame kiekvienas milimetras yra labai svarbus ir viskas turi būti padaryta tiksliai ir nepriekaištingai.

6.
Metalinių laiptų dažymas

Pagamintos metalinės konstrukcijos dažymas pagal RAL spalvų paletę antikoroziniam sluoksniui. Spalvą galite pasirinkti iš 213 variantų. Laiptų dažymas trunka 1 savaitę.

7.
Metalinių laiptų montavimas

Pagamintų ir nudažytų laiptų montavimas jums tinkamu metu. Iš anksto, bent prieš 2-3 dienas, sutariamas jums patogus laikas. Dažniausiai montavimas trunka 1-2 darbo dienas. Kai darbai baigti ir esate patenkinti rezultatu, apmokama likusi suma už mūsų darbą.

Metaliniai laiptai: kodėl mes?

Puikus kokybės ir kainos santykis.

Mūsų klientai renkasi dirbti su Mameta, ir giria mus už itin gerą kainos ir kokybės santykį. Suprojektuosime ir pagaminsime metalinius laiptus jums už vieną iš geriausių kainų rinkoje

Trumpi darbų terminai

Mes taupome jūsų laiką. Specialistų komanda, sukaupusi didelę patirtį, dirba komandiškai ir greitai. Metalinius laiptus montuojame per bene trumpiausius terminus rinkoje!

Nemokama konsultacija

Nemokamai pakonsultuosime, duosime patarimus ir padėsime rasti optimalų sprendimą jūsų individualiam projektui.

Patyrusi komanda

Turime ilgalaikę patirtį gaminant įvairiausias metalines laiptų konstrukcijas tiek viduje, tiek lauke. Su Mameta jūs galite būti užtikrinti, kad gausite efektyvų darbą ir kokybišką rezultatą.

Siekiame geriausio rezultato

Norint užtikrinti, kad galutinis variantas tenkina užsakovą, mes konsultuosime jus visai klausimais. O individualius metalinių laiptų brėžinius kursime iki tol, kol bus pasiekta jūsų pageidaujama vizija.

Galimybė pirkti išsimokėtinai

Mes esame partneriai su „General Financing“ ir tarpininkaujant šiam bankui, metalinius laiptus jums galime pagaminti išsimokėtinai.

Papildoma informacija apie metalinius laiptus

Metalinių laiptų kaina yra svyruojanti ir priklauso nuo gaminamų laiptų sudėtingumo, montavimo vietos ir pačių laiptų modifikacijos.

Tiek lauko, tiek vidaus laiptus trunka suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti nuo 4 iki 5 savaičių. Mūsų metalinių laiptų gaminimo terminai yra vieni iš trumpiausių Lietuvos rinkoje.

Taip, visiems mūsų metaliniams laiptams suteikiama garantija, tačiau kiekvieno gaminio garantinis laikotarpis yra individualus. Dažniausiai yra sudaroma darbų atlikimo sutartis, į kurią įtraukta minimum 24 mėnesių garantija.

Taip, prie laiptų galime pagaminti ir metalinius turėklus. Visą reikiamą informaciją galite rasti mūsų puslapyje apie metalinių turėklų gamybą arba susisiekus su mumis.

Dirbame visuose Lietuvos miestuose. Aplink Kauną, Jonavą, Prienus, Rumšiškes, Ringaudus, Rokus jūsų pagamintus metalinius laiptus pristatysime nemokamai. Toliau, nei 35 km atstumu nuo Kauno yra taikomi pristatymo mokesčiai priklausantys nuo atstumo.

Ne, tačiau savo klientams rekomenduosime ir suteiksime reikiamus kontaktus stalių, kurie atliks medinę dalį.

Yra galimybė užsakyti visą mūsų gaminamą produkciją išsimokėtinai, bendradarbiaujant su „General Financing banku.