Metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas

Ieškote patikimo metalo konstrukcijų gamintojo ir montuotojo, kuris pasiūlys puikų kainos ir kokybės santykį? Tuomet rinkitės Mameta – metalo konstrukcijų ekspertus.

Mameta yra lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, daugelį metų sėkmingai vykdanti tiek paprastų, tiek sudėtingų ir nestandartinių metalo konstrukcijų gamybą ir montavimą.

Mūsų klientai yra stambios įmonės, užsiimančios renovacijos ar naujos statybos darbais, valstybinės įstaigos, mokslo įstaigos ir, žinoma, privatūs užsakovai, statytojai. Savo klientams mes padedame įgyvendinti įvairiausio tipo metalo konstrukcijų projektus, net jei tonažas siekia 50 ir daugiau tonų.

Jeigu kyla klausimų dėl projekto, metalo konstrukcijos kainos ar terminų – susisiekite su mumis dabar. Mūsų įmonės specialistai suteiks profesionalią konsultaciją apie metalines konstrukcijas visiškai nemokamai.

Metalinių konstrukcijų gamybos paslaugos

Turite nedidelį projektą savo būstui? Norite įrengti metalines stogo, tvoros, laiptų, terasos ir balkono konstrukcijas?

Norite įgyvendinti didelį projektą, kuriam reikalingi daugybė įvairių metalo konstrukcijų?

Viską rasite vienoje vietoje pas mus. Mes stengiamės būti unikalūs šioje srityje ir pasiūlyti alternatyvius, bei profesionalius sprendimus už geriausią kainą rinkoje. Pasikalbėkime!

  • Metalinė angaro ir sandėlio konstrukcija
  • Metaliniai laiptai (daugiau apie metalinius laiptus)
  • Metalinė stogo konstrukcija
  • Metalinė lauko terasos konstrukcija,
  • Stoginės terasoms (daugiau apie metalinius turėklus)
  • Metaliniai vartai (daugiau apie metalinius garažo vartus)
  • Metalinės rampos, tvoros ir grotos
  • Metalinės balkonų apsaugos
  • Metalinės perdangoms skirtos petros
  • Daugelis kitų gaminių pagal individualų užsakymą.

Pagamintos metalinės konstrukcijos

Metalo konstrukcijų gamybos ir montavimo procesas

1.
Nemokama konsultacija

Pirminis pokalbis ir nemokama konsultacija dėl jūsų individualaus projekto ir poreikius metalinėms konstrukcijoms.

2.
Pirminis projektas

Projekto sudarymas arba architekto suprojektuoto projekto studijavimas. Dažniausiai trunka iki 1 savaitės.

3.
Sutartis

Suderinamos detalės, tokios kaip kaina ir darbo terminai. Paruošiama ir pasirašoma darbų atlikimo sutartis. Atliekamas avansinis mokėjimas.

4.
Metalo detalių gamyba

Detalių ir kronšteinų gamyba gamybiniame ceche pagal reikalavimą. Priklausomai nuo projekto dydžio ir gaminamų detalių skaičiaus trunka nuo 2 iki 4 savaičių.

5.
Finalinis detalių paruošimas

Metalinių detalių ir ruošinių paruošimas, gruntavimas, dažymas pagal RAL paletę. Cinkavimas karštuoju būdu pagal poreikį. Trunka apie 2-3 savaites.

6.
Metalo konstrukcijų montavimas

Metalinių konstrukcijų montavimas objekte. Priklausomai nuo projekto dydžio gali trukti nuo 1 iki 4 savaičių.

Metalino konstrukcijos: kodėl mes?

Maži kaštai ir puiki kokybė

Mūsų metalo specialistai sugeba greitai ir su minimaliais kaštais išspręsti problemas, nepakenkiant kokybei. Mes garsėjame aukšta kokybe bei greitu darbo rezultatu už vieną iš žemiausių kainų rinkoje.

Unikalūs, nestandartiniai projektai

Mes imamės įmantriausių ir sudėtingiausių projektų, kurie reikalauja didelio kruopštumo, patirties bei suvokimo, ką darai ir kaip tai yra padaroma. Drąsiai imames to, ko konkurentai bijo!

Aukščiausi gamybos standartai

Medžiagos, įranga ir kvalifikuoti specialistai užtikrina nepriekaištinų metalo konstrukcijų gamybą. Taip pat metalo konstrukcijos gaminame ir montuojame pagal LT statybų reglamentą.

Meistriška komanda

Labai daug įmonių ir individualių žmonių samdo būtent mus, nes Mameta komanda pasižymi itin dideliu kruopštumu, milžinišku žinių bagažu bei įvairiapusiška profesine patirtimi.

Modernios technologijos

Su metalo konstrukcijimis dirba tik kvalifikuoti, ilgą darbo patirtį turintys meistrai su specifinėm suvirinimo technologijom. Pavyzdžiui MMA-suvirinimas lydžiuoju elektrodu ar MIG-MAG suvirinimas pusautomačiu.

Ambicija ir nuolatinis tobulėjimas

Mes imamės projektų, kurie yra iššūkis komandai. Tai mus daro stipresniais ir suteikia daugiau patirties. Nuotalos siekiame profesinio tobulėjimo ir būti geriausiais savo srityje.

Papildoma informacija apie metalo konstrukcijas

Metalinių konstrukcijų kaina priklauso nuo sudėtingumo, projekto dydžio bei fizinės lokacijos, į kurią reikės pristatyti detales. Tikslią kainą pateikti mes galime išstudijavę projekto detales.

Tikslius terminus mes galėsime pateikti tik apšnekėję ir išstudijavę projekto detales. Apytiksliai terminai yra pateikti metalo konstrukcijų procesų skiltyje. Terminai varijuoja priklausomai nuo konstrukcijų kiekio, sudėtingumo ir būdo antikoroziniam sluoksniui padengti.

Metalinės konstrukcijos yra gaminamos ir montuojamos pagal Lietuvos statybų reglamentą. Tai įpareigoja kiekvieną suvirinimo poziciją apdirbti tik kvalifikuotų metalo specialistų rankomis.


Klientų patogumui, visa mūsų gaminama produkcija gali būti perkama išsimokėtinai, lizingo būdu, bendradarbiaujant su General Financing banku. Susisiekite su mumis ir apie viską papasakosime!

Metalo konstrukcijas gaminame ir montuojame visoje Lietuvoje! Kaune ir 35 km aplink Kauną vežame nemokamai. Transportavimui į tolimesnius miestus yra taikomas papildomas mokestis, priklausantis nuo atstumo.